Affiche Voorjaar 2017 A3 v2-page-001

 

Op zaterdag 11 maart 2017 organiseert muziekvereniging Oosterbroek een voorjaarsconcert bij van der Valk in Zuidbroek. Als de lente begint en rokjesdag weer nabij komt begint het bij velen te kriebelen om te gaan dansen. De muziek, waarvan u tijdens dit voorjaarsconcert kunt genieten, sluit hier bij aan. Swingend, funky en meeslepend, u hoort het allemaal. Van Amy Winehouse tot de Latijns-Amerikaanse klanken van Ricky Martin. Niet alleen het harmonieorkest swingt deze avond, ook bij de muziek van het opleidingsorkest en de slagwerkgroep kunt u moeilijk stil blijven zitten. Naast de lentekriebels is er ook tijd voor wat kalmere muziek, klassieke filmklanken en Vivat Mozart staan ook op het programma. Mede dankzij sponsoring van de firma Dunagro, vezelhennepbedrijf uit Oude Pekela, wordt het concert in Van der Valk gegeven. Dit voorjaarsconcert is tevens de aftrap naar het feestjaar in verband met het 40-jarige bestaan van muziekvereniging Oosterbroek. Vanaf 11 maart 2017 zal het muzikale jaar in het teken van dit jubileum staan. Verschillende activiteiten voor alle leeftijden worden georganiseerd. U kunt dit allemaal volgen via Facebook en via de website van de muziekvereniging.